Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

Novinky

05.03.2024

LATINA PRO ŽENY

V úterý 5. 3. 2024 od 18hodin se koná úvodní lekce latiny pro ženy v kulturním domě.

Obec Mladecko Kultura a volný čas

06.03.2024

Matka v trapu - skorokomedie, ČR

Skorokomedie Matka v trapu je o rodině, lásce a přátelství je možná taky o vás! I ta nejlepší máma někdy potřebuje pauzu!

Obec Holasovice Kultura a volný čas

13.03.2024

Trollové 3 - animovaná komedie, USA

Nejbarevnější film plný třpytek a předělávek těch největších hudebních hitů se vrací do kin. Roztomilí Trollové v čele s princeznou Poppy budou už potřetí řádit jako utržení ze řetězu a navrch prožívat řadu nervydrásajících dobrodružství.

Obec Holasovice Kultura a volný čas

16.03.2024

Velikonoce na zámku

Velikonoce na Zámku v Neplachovicích. prodej velikonočních dekorací, pro děti tvůrčí dílny a hledání velikonočního zajíčka.V 15 hod. vystoupení žáků ZŠ a MŠ Bohaté občerstvení

Obec Neplachovice Kultura a volný čas

16.03.2024

DĚTSKÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE

Téma akce je POHÁDKOVÉ POSTAVY Dne 16. 3. 2024 od 14hodin do 17hodin v kulturním domě Mladecko. Vstupné dospělí 90,-Kč / děti zdarma Vstup dětí jen v doprovodu rodičů. Občerstvení zajištěno.

Obec Mladecko Kultura a volný čas